Dagmar Lühringová

Dagmar LühringovaNarozena v Lounech, povoláním chemik, posledních 17 let žije v Jablonci nad Nisou.

Mým hlavním zájmem bylo malování, ke kterému se určitě jednou vrátím.
Fotografování mě bavilo v dobách kdy jsme měli doma černou komoru a mohla jsem si vyvolávat a dělat fotky sama. S nástupem barevné fotografie a závislosti na „Fotolabech“ , dlouhým čekáním na to, co se povedlo (někdy méně jim než mě) můj zájem dost opadl.
Ale díky digitální technice a možnostem Photoshopu jsem se s nadšením k fotografování vrátila, a věnuji mu podstatnou část svého volného času.

Zatím zkouším, a fotím všechno co se dá, a věřím že být členem Fotoklubu Balvan mi pomůže najít tu správnou cestu.

Novinky

Úspěchy a ocenění

  • V Mapovém okruhu soutěže 2008-2009 Český ráj 1.místo za nejlepší fotografii a druhé jako nejlepší autor.

Fotoaparáty

  • Canon 50D
  • Fuji 9500
  • Lensbaby a Horizon

Odkazy

Kontakt

Dagmar Lühringová
Mlýnská 794/44
Jablonec nad Nisou
466 02

Tel: 736 766 160
E-mail: luhringova@quick.cz

Vybrané fotogalerie

There is an elegance and sharpness to it that is captivating.It is our great honor to offer a a series of Trusty Time for you. Our friendly staff will be happy to assist you with anything you need. Good-quality replicas are thus, an analogy of admirable workmanship, in agreement of amazing account and design. It is a good way to satisfy the dream of luxury watches by purchasing a high grade replica watch.You may be sporting a very fine Swiss Replica Watches. And since the quality is so authentic it is bound to stay with you for ever.Their design consistency of Rolex Daytona Replica has created a distinctive look. In the last, richard mille replica is work of art and classic design. It's also a great investment if you have the available cash, as you won't have to worry about the Omega Replica UK losing value.
© 2016 Fotoklub Balvan   |   Odkazy